Logo

Sport - Hradec Králové region

Interaktivní mapa

Kategorie

Počet záznamů na stránce: 24 / Počet záznamů celkem: 46
Název X Datum vložení X

Adrenalinové horské káry, paintball – Skiareál Petříkovice

ChvalečZobrazit detailHorské koloběžky
Adrenalinové sporty

Adventure centrum Janské Lázně

Janské LázněZobrazit detailOutodoorové a zábavní aktivity z nabídky K+K Ski School vás budou stoprocentně bavit. Nabízí lesní lanový park, terénní koloběžky, elektrokola, MTB, čtyřkolky, nordic walking, tandem paragliding, lezení a slaňování, lukostřelbu, lezení na umělé stěně, horské túry s průvodcem, rafting, paintball a plno dalších aktivit.

Baldův svět, Mladé Buky

Mladé BukyZobrazit detailBaldův svět se nachází v areálu Mladé Buky. Areál Mladé Buky leží ve východních Krkonoších pouhých 6 km od Trutnova a je velmi dobře dostupný od hlavní silnice z Trutnova do Pece pod Sněžkou. Pro lepší orientaci využijte GPS na parkoviště Mladé Buky: 50°36’5.852″N, 15°50’46.721″E Celoročně otevřený areál nabízí návštěvníkům, zejména těm nejmenším, spoustu sportovního vyžití, zábavy a adrenalinu.
Adrenalinové sporty

Bike Park Mladé Buky

Mladé BukyZobrazit detailBikepark je vystavěn pro náročné jezdce, i pro úplné začátečníky. Zajezdit si můžete na 3 singltraillech, z nichž každý je dlouhý přibližně 1 km.
Adrenalinové sporty

Bikepark Říčky

Říčky v Orlických horáchZobrazit detailJako první je v bikeparku otevřený červený trail v délce 2,1 km, který začíná v okolí červené sjezdovky. Ve spodní části se nachází technická pasáž, která potěší především zkušenější jezdce. I začátečníci si (se zvýšenou opatrností) přijdou na své, a to díky alternativní trase dojezdu.
Adrenalinové sporty

Bobová dráha Mladé Buky

Mladé BukyZobrazit detailPřes 1,5 km dlouhá dráha je nejdelší v Krkonoších.
Adrenalinové sporty

Bobová dráha Pec pod Sněžkou - Relaxpark

Pec pod SněžkouZobrazit detailBobová dráha v Peci pod Sněžkou je dlouhá 900 m, v určitých místech až 8 metrů nad zemí a vůz může dosáhnout až 40 km/h.
Adrenalinové sporty

Centrum Najáda, Nové Město nad Metují

Nové Město nad MetujíZobrazit detailKrytý plavecký bazén v prostorách Domu zdraví.
Aquaparky, bazény

Centrum Walzel

MeziměstíZobrazit detailZde můžete zažít to, co jste si vždy přáli. Můžete se výborně najíst a nebát se vysokého účtu, můžete střílet a nemusíte mít zbraň ani oprávnění, můžete si zahrát na profesionální bowlingové dráze a přitom…. Přijďte a přesvědčte se sami!
Zábavní centra

Ekofarma Tuček

AdršpachZobrazit detailEkofarma Tuček se náchází v nádherné přírodní lokalitě nedaleko centra Teplicko-Adršpašských skal, v Horním Adršpachu.
Ranče, agroturistika

Farma Turov

VernéřoviceZobrazit detailFarma Turov nabízí tábory pro děti, jízdu na koni a dvoudenní výlety na koni či víkendy s koňmi. Zajišťuje rovněž přepravu koní.
Ranče, agroturistika

Horské koloběžky Říčky v Orlických horách

Říčky v Orlických horáchZobrazit detailBěhem letního provozu Skicentra Říčky je možné využít adrenalinového zážitku - jízdy na horských koloběžkách a kárách.
Adrenalinové sporty

Chov koní Dvorka

RadvaniceZobrazit detailChov koní Dvorka se soustředí především na chov chladnokrevných koní plemene Českomoravský belgický kůň, ale nabízí své služby také široké veřejnosti.
Jezdectví

Jezdecký klub ADAM

Deštné v Orlických horáchZobrazit detailTento jezdecký klub má dlouholetou tradici, věnuje se koním již od roku 1993.
Jezdectví

Jezdecký klub Orlické Záhoří - stáje Ekolife

Orlické ZáhoříZobrazit detailJezdecký klub najdete směrem od Černé Vody v objektu firmy EKOLIFE po levé straně za značením obce.
Jezdectví

Jezdecký klub Ranč Lipí

NáchodZobrazit detailRanč Lipí, ležící na Náchodsku na pomezí Orlických hor a Krkonoš, Vám nabízí projížďky na koních kopcovitým krajem s neobvyklými výhledy přes vodní nádrž Rozkoš až na Hradecko a Pardubicko.
Jezdectví

Jezdecký klub Sabell

TrutnovZobrazit detailTento klub vznikl v červenci 2012. Jeho hlavním cílem je umožnit všem nadšencům a příznivcům jezdeckého sportu se mu věnovat.
Jezdectví

Jezdecký klub Strážné sedlo

StrážnéZobrazit detailJezdecký klub Strážné Sedlo byl založen v roce 1998 a je nejvýše položeným jezdeckým klubem v České republice.
Jezdectví

Jezdecký oddíl TJ Krakonoš Trutnov

Svoboda nad ÚpouZobrazit detailTento areál, který se nachází v krásném prostředí Krkonoš, je skvělým místem pro lidi, kteří hledají odpočinek a relaxaci.
Jezdectví

Jízdárna Hejtmánkovice

HejtmánkoviceZobrazit detailJízdárna s nabídkou ubytování se nachází v nádherné krajině Broumovska, obklopené kopci, stráněmi a lesy, které přímo lákají k vyjížďkám na koních.
Jezdectví

Kněžická chalupa - jízdárna

VrchlabíZobrazit detailKněžická chalupa nedaleko Vrchlabí v Krkonoších nabízí kromě ubytování v útulných pokojích a stravování ve stylové restauraci také možnost vyjížďek na koních ve zdejší turistické jízdárně.
Jezdectví

Krytý bazén Dobruška

DobruškaZobrazit detailKrytý bazén Dobruška je otevřen celoročně s výjimkou prázdninových měsíců (červenec a srpen), během nichž je v provozu areál letního koupaliště. Krytý bazén se saunou nabízí 4 plavecké dráhy dlouhé 25 m a dětský bazén ve vzdálenosti 300 metrů od centra na okraji města v klidném prostředí. Vedle 25-metrového a dětského bazénu jsou k dispozici parní komory a whirlpool.
Aquaparky, bazény

Krytý bazén Trutnov

TrutnovZobrazit detailTrutnovský plavecký bazén nabízí návštěvníkům bazén o délce 25 metrů a 8 drah, dětský 12 m bazén, skokanské můstky, vířivku. V areálu je možnost sauny, solária, masáží.
Aquaparky, bazény

Krytý plavecký bazén Náchod

NáchodZobrazit detailPlavecký bazén Náchod se nachází na hlavní náchodské třídě - Pražské ulici.
Aquaparky, bazény