Logo

Sport - Liberecký kraj

Interaktivní mapa

Kategorie

Počet záznamů na stránce: 24 / Počet záznamů celkem: 143
Název X Datum vložení X

Activeguide s. r. o.

Janov nad NisouZobrazit detailPůjčovna sportovních potřeb pro vodáky a horolezce.
Půjčovny sportovního vybavení

Adrenalin Centrum

LiberecZobrazit detailAdrenalinové centrum vám zapůjčí sportovní i turistické potřeby na celoroční outdoorové aktivity. Zároveň se firma zaměřuje i na pořádání zájezdů a různých druhů expedic.
Půjčovny lyží a skiservisy

Adrenalinový park Yellow Point

Špindlerův MlýnZobrazit detailAdrenalinový park Yellow Point najdete ve Špindlerově Mlýně.
Adrenalinové sporty

AdrenalinPoint Liberec – ArcheryGame, BubbleFootball, LaserTag

LiberecZobrazit detailPřijďte si v Liberci zastřílet nebo si objednejte zábavu na svou akci. Hry je nutné objednat předem.
Adrenalinové sporty

AG kola s.r.o.

LiberecZobrazit detailProdej a servis elektrokol a jízdních kol, koloběžek a elektrokoloběžek. Dalším sortimentem jsou cyklistické doplňky a díly.
Půjčovny kol, cykloservisy

Agentura Aquasport

JenišoviceZobrazit detailSjíždění řeky Jizery na raftech, kanoích a kajacích, rafting na divoké vodě, vodácká škola pod vedením odborně školených instruktorů, půjčování raftů na Jizeře.
Cestovní kanceláře a agentury

AQUA Park Špindl

Špindlerův MlýnZobrazit detailAreál AQUA Parku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, masážní trysky, aqua bike aj.
Aquaparky, bazény

Aquapark Babylon

LiberecZobrazit detailNavštivte jeden z největších krytých tématických vodních rájů s celoročním provozem ve stylu příběhů Julese Verna.
Aquaparky, bazény

Aquapark Špindlerův Mlýn

Špindlerův MlýnZobrazit detailAreál Aquaparku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, masážní trysky, aqua bike aj.
Aquaparky, bazény

B–Sport Jan Bína

Janov nad NisouZobrazit detailPůjčovna a skiservis B Sport se nachází v regionu Jizerské hory, v obci Hrabětice, v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák. B – sport poskytuje veškeré služby pro Vaše sportovní radovánky a to jak v zimě, tak i v létě.
Půjčovny kol, cykloservisy

Bakride Liberec

LiberecZobrazit detailBakride prodává vybavení pro cyklistiku. Nabízí servis spojený s provozem jízdních kol. Jedná se o authorizovaného dealera značek Giant, Marin, Kona, Stevens, Amulet, FOX, Dakine, Giro, Bell. Široká nabídka náhradních dílů, cyklooblečení a doplňků.
Půjčovny kol, cykloservisy

Bazén Jablonec nad Nisou

Jablonec nad NisouZobrazit detailPlavecký bazén s tobogánem a dalšími atrakcemi.
Aquaparky, bazény

Bazén Liberec

LiberecZobrazit detailPlavecký bazén nabízí skvělé podmínky pro kondiční plavání, vodní atrakce i příjemnou relaxaci.
Aquaparky, bazény

Bike park Horní Domky

Rokytnice nad JizerouZobrazit detailBkepark ve skiareálu Horní domky je určen zkušeným i méně zkušeným jezdcům.
Cyklotrasy, cyklobusy

Bikepark Ještěd

LiberecZobrazit detailBikeři mohou využít čtyři tratě různých obtížností. Všechny najdete v těsné blízkosti sedačkové lanovky Skalka na Ještědu, která vás nahoru pohodlně vyveze i s koly v průběhu celé letní sezóny. Přeprava kol je zdarma.
Cyklotrasy, cyklobusy

BIKESERVIS – Jarda Stadtherr

Jablonec nad NisouZobrazit detailNabízí odborný servis a prodej jízdních kol a odpružených vidlic.
Půjčovny kol, cykloservisy

Bobová dráha Happy World, Harrachov

HarrachovZobrazit detailPo třech letech příprav byla dne 14. dubna 2004 společností První bobová s.r.o. zahájena výstavba druhé krkonošské bobové dráhy, a to ve tradičním horském centru západních Krkonoš, v Harrachově. Celý projekt je situován pouhých 400 m od centra Harrachova, na severozápadním okraji Anenského údolí. Ve čtvrtek, 15.07.2004, byl v 16:00 hod. za přítomnosti významných představitelů komunální a podnikatelské sféry regionu Krkonoš slavnostně zahájen provoz druhé krkonošské bobové dráhy pro veřejnost.
Adrenalinové sporty

Bobová dráha Happy World, Špindlerův Mlýn

Špindlerův MlýnZobrazit detailPro všechny, kteří právě plánují výlet nebo dovolenou, máme dobrý tip na prima zážitek. Nasměrujte své kroky do Krkonoš a zažijete mimo jiné aktivní a atraktivní využití svého času. I pro vás jsou k dispozici 365 dní v roce Bobové dráhy HappyWorld Špindlerův Mlýn a Harrachov. Krkonošské bobové dráhy jsou i vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.
Adrenalinové sporty

Bobová dráha Happy World, Špindlerův Mlýn

Špindlerův MlýnZobrazit detailPro všechny, kteří právě plánují výlet nebo dovolenou, máme dobrý tip na prima zážitek. Nasměrujte své kroky do Krkonoš a zažijete nevšední zážitek. I pro vás jsou k dispozici 365 dní v roce „Bobové dráhy HappyWorld Špindlerův Mlýn a Harrachov“. Krkonošské bobové dráhy jsou i vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.
Adrenalinové sporty

Bobová dráha Janov nad Nisou

Janov nad NisouZobrazit detailBobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro návštěvníky všech věkových kategorií.
Adrenalinové sporty

Bradský Cyklo & Sport Outlet

LiberecZobrazit detailProdej kol značek Trek, Nano, Specialized, Haibike, Pells, Kross, Amulet a lyží a lyžařského vybavení značek Atomic, Salomon, Volant, Dynamic, Blizzard a dalších.
Půjčovny kol, cykloservisy

Burton Snowpark Horní Mísečky

Špindlerův MlýnZobrazit detailBurton Snowpark Horní Mísečky se nachází ve střední části areálu Horní Mísečky.

Centrum outdoorových aktivit Harrachov

HarrachovZobrazit detailCentrum outdoorových aktivit - Harrachov je netradiční outdoorový areál, který je tvořen systémem cest a překážek z lan a trámků, zavěšených na dřevěných sloupech ve výšce od 4 do 12 metrů.
Adrenalinové sporty

Cycology Bike Shop

Jablonec nad NisouZobrazit detailCykloprodejna a cykloservis v Jablonci nad Nisou.
Půjčovny kol, cykloservisy