Logo

Turistika - Olomoucký kraj

Interaktivní mapa

Kategorie

Počet záznamů na stránce: 7 / Počet záznamů celkem: 7
Název X Datum vložení X

Lyžařský areál Heroltice

ŠtítyZobrazit detailSvah o délce 500 metrů je vhodný nejen pro rodiny s dětmi. V blízkosti se nachází veškeré zázemí včetně ubytování.
Běžecké trasy, skibusy

Lyžařský areál Miroslav

Lipová LázněZobrazit detailV lázeňské obci Lipová-lázně se ve výšce 635 – 866 metrů nad mořem nachází Ski centrum Miroslav. Areál tvoří několik sjezdových tratí střední obtížnosti o celkové délce přes 3 km. Všechny sjezdovky jsou strojově upravovány a jedna je uměle osvětlena. Vhodné jsou jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře. Nová sedačková lanovka láká k návštěvě i rodiny s dětmi.
Běžecké trasy, skibusy

Park Sportu Hrubá Voda

HlubočkyZobrazit detail


Moderní sportovně-rekreační areál v klidném přírodním prostředí nabízí aktivity pro celou rodinu v letní i zimní sezoně.

Běžecké trasy, skibusy

Ski areál Hlubočky

HlubočkyZobrazit detail


Ski areál Hlubočky se nachází přibližně 10 km od města Olomouce, v pohoří Oderských vrchů na rozhraní Nízkého Jeseníku a Hané v nadmořské výšce 300-380 metrů...

Běžecké trasy, skibusy

SKI AREÁL KRALIČÁK – Hynčice p.S./Stříbrnice

OlomoucZobrazit detailSkiareál Kraličák je moderní zimní středisko, zasazené v nádherné krajině pohoří Kralického Sněžníku a vznikl propojením lyžařských areálů Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice. Záměrem provozovatelů je, aby se zde mohla v klidu rekreovat celá rodina. Proto kladou velký důraz na bezpečnost.
Běžecké trasy, skibusy

Skiareál Avalanche

RýmařovZobrazit detailSkiareál Avalanche v Jeseníkách pod Pradědem.
Běžecké trasy, skibusy

Skipark Filipovice

Bělá pod Pradědem – FilipoviceZobrazit detailSKIPARK Filipovice připravil pro milovníky lyžování & snowboardingu na zimní sezónu ideální podmínky na dovolenou plnou lyžování a zábavy.
Běžecké trasy, skibusy