Logo
Největší zábavní komplex na severu Čech, CENTRUM BABYLON, vzdálený pouhých 60 minut jízdy autem z Prahy, je opravdovou „továrnou“ na zábavu. V srdci Liberce je především pro rodiny s dětmi připraveno mnoho atrakcí a služeb, jako je Aquapark, Lunapark, 4D KINO, Laser game, 9D virtuální realita a řada dalších. Součástí areálu je baby friendly hotel, ve kterém si rodiče i jejich ratolesti užijí bezstarostnou dovolenou.

Atrakce pro celou rodinu na každém kroku 

Vstupem do Aquaparku se rázem ocitnete ve sci-fi světě kapitána Nema se třemi tobogany, adrenalinovým trychtýřem, širokou skluzavkou i divokou řekou. V zákoutích přímořského městečka naleznete vodotrysky, gejzíry, vířivku a tajemné jeskyně. Malé raubíře pobaví mělký bazének nebo interaktivní vodní hrad. Působivou podívanou nabízí hned 3x denně 3D Laser show spojující hru barev, fascinující animace a dýmové efekty. Prostor k odpočinku skýtá Saunový svět v klidné části vodního parku.

Kromě vodní zábavy určitě navštivte Lunapark. Na ploše 3 000 m2 se rozprostírá dětský svět, kde na vás čeká vláček s kachničkami, řetízkový kolotoč, nafukovací hrad, trampolína, autodrom, vodní střílečka, simulátor divokého býka „Torro“, horolezecká stěna a mnoho dalšího.

Rodičům a odvážným dětem doporučujeme zábavu, která se skrývá za dveřmi 4D KINA a v interaktivní kabině 9D virtuální reality. Rodinný souboj můžete uspořádat v Laser game aréně nebo na Bowlingu v prostoru stylového baru z amerických padesátých let. Dvě dráhy jsou opatřeny dětskými výsuvnými mantinely, díky kterým si zahrají i mladší děti.

Zasloužený odpočinek pro rodiče

Rodiče mohou svěřit své ratolesti do rukou zkušených animátorů a relaxovat ve Wellness centru na ploše větší než 1 000 m2 s bohatou nabídkou služeb, které se nachází v těsné blízkosti hotelových pokojů.

Baby friendly služby pro bezstarostný pobyt

Abyste stihli využít všech možností zábavy a odpočinku, které komplex nabízí, jeden den Vám určitě stačit nebude. Proto doporučujeme využít komfortního ubytování WELLNESS HOTELU BABYLON, který je součástí areálu. Ubytovaní hosté mohou s dětmi navštívit animační klub, ve kterém probíhají různé výtvarné aktivity. Pro rodiny s dětmi je navíc připravena speciální akce, v rámci které získá dítě ve věku od 3 do 13 let v doprovodu dospělé platící osoby ubytování zcela zdarma.

Hotel nabízí řadu výhodných a tematicky zaměřených pobytových balíčků s neomezeným vstupem do Aquaparku, Lunaparku, Labyrintu, iQPARKU a iQLANDIE nebo do Wellness centra a pro každého neomezený vstup do ZOO Liberec po celou dobu pobytu.

Poloha: vedle dálničního sjezdu, cca jeden kilometr od centra Liberce.

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen