Logo

Bazén Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou

Sv. Čecha 80 / 4204, Jablonec nad Nisou, 466 02

Telefon:+420 483 319 328
Fax:+420 483 312 311
E-mail:kancelar@bazenjbc.cz
Web:www.bazenjbc.cz
www.sportjablonec.cz
Plavecký bazén s tobogánem a dalšími atrakcemi.

Plavecký 25m bazén s 8 drahamivyužijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Voda v plaveckém bazénu je regulována do 28°C. V pracovních dnech s výjimkou školních prázdnin je část bazénu využívána pro výuku plavecké školy a tréninky sportovců. Věnujte prosím pozornost rozpisu obsazení plaveckých drah, může Vám pomoci při plánování Vaší návštěvy.

Dětský bazénpro nejmenší návštěvníky nabízí mimo jiné brouzdaliště, chrlič, vodní hřib a dětskou skluzavku KOBRA. Voda v tomto bazénu je chemicky ošetřovaná s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Určen je výhradně dětem do 10-ti let. I zde probíhá plavecká výuka, během které může část dětského bazénku využívat plavecká škola.

Bazén atrakcí, neboli rekreační bazén, je společně se dvěma tobogány hlavním lákadlem pro návštěvníky našeho bazénu. Najdete zdevířivky, masážní lavici, vodní clonu a takédravou  řeku.Tobogánypatří k oblíbeným atrakcím mezi návštěvníky. Nachází se zde žlutý tobogán s délkou 82 metrů a červený turbotobogán. Každá z vířivek pojme až šest osob a voda v nich je ohřívána na maximální hranici 32 °C.

Prodejní stánek:možnost zakoupení plaveckých pomůcek, plavek, drobné drogerie.

V objektu plaveckého bazénu můžete využít i následující služby: sauna, parní komory, masáže, solárium a  občerstvení.  

Sluneční louka nabízí prostory k opalování, nerezový dětský bazén, volejbalové plážové kurty, prolézačky a stolní tenis.

Ceník


Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen