Logo

Lanové centrum Žlutá plovárna

Lanové centrum na Malé Skále je jedním z největších lanových center v Libereckém kraji. Nachází se na břehu řeky Jizery, ve Žluté plovárně.

Bezpečný adrenalin na Žluté plovárně, firemní akce i školní výlety

Lanové centrum SUNDISK je součástí outdoorového areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Centrum bylo postaveno v roce 2007 a svou rozlohou a překážkami patří k oblíbeným lanovým centrům v Libereckém kraji. Stojí na břehu Jizery a skládá se z 10 m dřevěných sloupů, které jsou důmyslně propojeny ocelovými lany a ukotveny k zemi. V našem lanovém centru je používán výhradně certifikovaný materiál, který podléhá pravidelným revizím. Pro provoz lanového centra dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní postupy, jistit vás budou vždy naši proškolení instruktoři.

Programy pro děti i dospělé, jednotlivce i skupiny

Naše lanové centrum nabízí mnoho překážek pro jednotlivce, dvojice, i celé skupiny. Jedna z nejžádanějších atrakcí v našem lanovém centru je lanovka, která měří 85 m. Děti si nejvíce oblíbili lezení po síti či přechod před kladinu.

Nabízíme několik programů. Pro jednotlivce či pro skupiny, z naší nabídky si vybere každý, kdo váží 10 - 130 kilogramů a měří mezi 140 - 230 centimetrů. Kompletní program, který by měl být předem objednaný obsahuje kromě lezení na vysokých lanech a závěrečnou jízdu lanovkou i stmelovací hry na začátek, které jsou poté následovány pohybem na nízkých lanech.

Vyberte si z našich programů a rezervujte si termín...

Jak to u nás funguje?

Rezervujte si program přes rezervační formulář nebo telefon a máte jistotu, že na vás budeme v domluvený čas připravení a užijete si program bez čekání. Nechcete-li plánovat dlouho dopředu, podívejte se na naši otevírací dobu a prostě přijďte. Pokud v lanovém centru nemá program velká skupina (např. školní výlety či firemní akce) rádi se vám budeme věnovat.

Ceník:

programdospělíděti do 14 let
celé lanové centrum500 Kč350 Kč
5 překážek dle výběru300 Kč200 Kč
3 překážky dle výběru250 Kč150 Kč
lanová dráha (80 m) - pouze k překážkám50 Kč50 Kč
Dobrodružství v ráji (pouze pro skupiny 6 a více osob)480 Kč380 Kč

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen