Logo
Malá Skála

Vranové 1.díl 270, Malá Skála, 468 22

GSM:+420 739 550 062
E-mail:vaisova.petra@seznam.cz
Web:www.apartmanpetra.wz.cz
Apartmán Petra nabízí ubytování v klidném místě a zároveň v centru obce Malá Skála v turisticky vyhledávaném regionu Český ráj. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupinku lidí.

Apartmán Petra – ubytování:

K dispozici je celé samostatné patro rodinného domu: dvě ložnice - v jedné je počítač s připojením na internet, plně vybavená kuchyň s obývacím pokojem, WC + koupelna. Vše je prostorné a čisté.

 Na zahradě je prostor pro posezení, grilování, hry s dětmi a pro děti je k dispozici zahradní bazén. 

Apartmán Petra  - ceník:

200-350 Kč /den/os - cena závisí na věku, počtu ubytovaných osob a sezoně.


Majitelé upřednostňují platbu za celý apartmán (1000 – 1400 Kč dle počtu osob)

Na místě se hradí rekreační poplatek 14 Kč/os nad 18 let a poplatek za psa 50 Kč/den.

Apartmán Petra – okolí:

Obec Malá Skála se rozkládá v malebném údolí řeky Jizery, bývá nazývána perlou Českého ráje. Vzhledem ke své poloze, téměř ve středu Českého ráje, je možné navštívit spoustu památek, jak lidového stavitelství, tak skalních útvarů, labyrintů, hradů i zámků. Dominantou obce je jeden z největších skalních hradů v Čechách, hrad Vranov - Pantheon, který budete mít jako na dlani i pohledem z okna našeho apartmánu. Z okna ložnice můžete obdivovat Národní přírodní památku - Suché skály. Za připomenutí stojí i Riegrova stezka, Trosky, zámek Hrubá Skála, Frýdštejn.

Apartmán Petra – sportovní vyžití:

Obec má překrásné okolí, jak pro vyjížďky na kole, tak pro pěší turistiku. Další možností je skalní lezení, tenisové a volejbalové kurty, víceúčelová hala, Žlutá plovárna - koupání v řece, sjíždění řeky na raftu, lanové centrum.

300 m od apartmánu naleznete půjčovnu kol + koloběžek, in-line a lodí. V okolí jsou nádherné cyklotrasy.

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen