Logo

Apartmá SunGarden Liberec

Apartmány SunGarden jsou krásné moderní apartmány vhodné obzvlášť pro rodiny s dětmi. Ubytování je v klidné lokalitě Liberce, obklopené zelení a zároveň 10 minut od centra. Pro své hosty nabízí možnost volného vstupu do liberecké ZOO a do EKOParku, který je součástí penzionu.

V penzionu si pro svůj pobyt můžete vybrat apartmán vícepokojový, bezbariérový, ale i mezonetový s wellness a vlastní terasou.

Součástí areálu je parkoviště střežené kamerovým systémem, dětské hřiště a zahrada se zázemím pro grilování.

Velmi oblíbeným místem je EKOPark, ve kterém je zábava a aktivity v přírodě pro celou rodinu. Najdete zde například kavárnu v korunách stromů, blátivou kuchyni, venkovní posilovnu, mini ZOO a spoustu dalšího. Více informací si můžete přečíst na www.ekoparkliberec.cz.

Všechny apartmány mají vlastní kuchyň s kompletním vybavením (lednice, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, v některých myčka), vlastní koupelnu se sprchovým koutem či vanou, LCD televizor, DVD přehrávač a bezplatné Wi-Fi připojení v domě i na zahradě.

Bohaté snídaně mohou být připraveny přímo do vašeho apartmánu, a to na čas, který si sami zvolíte.

Všechny apartmány jsou zařízené tak, aby byly vhodné i pro děti a alergiky - nenajdete zde žádné nehygienické koberce, závěsy, neprané přehozy na postel apod.

Aby byl zdejší pobyt co nejvíce příjemný, je vám nabízena možnost využití trezoru, úschovny kol, lyží a kočárků. V každém apartmánu také najdete prostorné šatní skříně. K zapůjčení je vybavení pro malé děti (postýlku, nočník, jídelní židličku, hračky i knížky).

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen