Logo

Ski areál Větrov, Vysoké nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou

Vysoké nad Jizerou 69, Vysoké nad Jizerou, 512 11

GSM:+420 602 494 465
E-mail:matousekfranta@seznam.cz
Web:www.skiarealve­trov.cz
Ski areál Větrov se nachází v městečku Vysoké nad Jizerou v západní části Krkonoš. Lyžařský areál je orientován na severní stranu a nabízí krásný pohled na Krkonoše, především na Lysou horu s Kotlem, Černou horu, Sněžku a další.

Ski areál Větrov je určen především pro rodiny s dětmi, pokročilé i začínající lyžaře či snowboardisty. Sjezdovky jsou pravidelně udržovány a jsou tedy určeny i méně zdatným lyžařům.


Přímo u horní stanice lyžařských vleků je restaurace - bufet s posezením a krásným výhledem na Krkonoše. Terasa je plně zastřešená. Bufet nabízí širokou nabídku jídel vhodných i pro malé děti, velký výběr z nealko i alko nápojů, něčeho na zahřátí a dobroty.


Aby jste se nemuseli bát o své auto, je k dispozici hlídané parkoviště. Nachází se 100 m od ski areálu.


Pokud s sebou nevezete lyžařské vybavení, je přímo ve ski areálu Větrov možnost využít nabídky půjčovny lyžařských potřeb:

- sjezdové lyže

- dětské lyže

- snowboardy

- lyžařské a snowboardové boty

- další lyžařské vybavení


Lyžařská škola:

Začínající lyžaři nebo snowboardisté, ať děti či dospělí, mohou využít zkušeností instruktorů v lyžařské škole, která se nachází přímo u horní stanice lyžařských vleků. Výuka je možná pro jednotlivce i různě velké skupiny (ne)lyžařů.


další služby:
- skiservis

- půjčovna sněžných skútrů (malých i velkých)

- večerní lyžování

- zasněžovací systém

- vlastní generátor elektrického proudu (v případě výpadku elektrické energie je ski areál Větrov plně v provozu i při večerním lyžování s osvětlením)

- ozvučení areálu


Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen