Logo

Jízdárna Žák

Jízdárna Žák se nachází v obci Horní Bukovina asi 5 km od Mnichova Hradiště v regionu Český ráj.

Slouží jak pro začátečníky tak pro pokročilé jezdce a posloužit může i skupinám (mládeže i dospělých). Jízdárna disponuje stájemi, venkovní i krytou jízdárnou.

PRO ZAČÁTEČNÍKY
Při výcviku upřednostňuje jízdárna anglický styl ježdění a klade maximální důraz na získání pevného sedu a jistoty v sedle. Pracuje s malými skupinkami jezdců (max 4-5). Můžete si však sjednat i individuální výuku. Zdejší koně jsou na práci s jezdci-začátečníky zvyklí, nemusíte se tedy bát ani o své děti.
První lekce pro úplné začátečníky trvají 30 minut. Provádějí se na lonži a slouží k získání základních návyků správného sedu.

PRO POKROČILÉ
Nabízí jízdárna zdokonalovací lekce - výcvik na jízdárně, zdokonalení sedu,
vedení koně a správné používání pomůcek. Kratší i delší vyjížďky, skoky...
vše dle dohody s trenérem. Individuální tréninky pro jezdce a jejich koně.

Věnovat se vám bude trenér s třicetiletou praxí, zkušenostmi
z parkúrového skákání stupně “ST” na úrovni mistrovství republiky. Všichni další cvičitelé disponují platnou licencí a dostatkem zkušeností s výukou. O jezdce je postaráno: šatna, sprcha, možnost posezení na baru nebo n zahradním sezení.

MOŽNO USPOŘÁDAT JEDNORÁZOVÉ AKCE - vyjížďky, program záleží na dohodě. Standardní turistická vyjížďka trvá 45 minut plus úvodní instruktáž a příprava. Trasa je uzpůsobena začátečníkům a umožňuje výhled na Bezděz, Ještěd a za jasného počasí i na Trosky. Je možné však dohodnout i vyjížďky půldenní či celodenní.

- Týdenní prázdninové tábory

Bezpečnostní přilby je možno zapůjčit v jízdárně. Dlouhé kalhoty a uzavřené boty jsou však podmínkou.

Podmínky: Jízdu mohou absolvovat osoby starší 18 let, maximální počet osob na jednu jízdu jsou 4 osoby. Objednat se je třeba minimálně den předem.

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen