Logo

Apartmánový dům Stará mlékárna

Apartmánový dům Stará Mlékárna nabízí ubytování v centru malebné vesničky Kytlice, v samotném srdci regionu Lužické hory.

V apartmánovém domě Stará Mlékárna se obklopíte klidem a pohodou, užijete si dlouhé procházky hlubokými lesy, koupání v průzračné horské vodě či bezpečné cyklotrasy. V nejbližším okolí je možná i jízda na in-line bruslích, osvěžení v lesním jezírku a v zimě můžete vyrazit na běžky přímo od objektu po udržovaných běžeckých trasách nebo do blízkého okolí na sjezdovky.

Apartmánový dům Stará Mlékárna – ubytování:

Ubytovat se můžete v jednom z osmi plně vybavených dvou až čtyřlůžkových apartmánů. Kromě vybavené kuchyňské linky a kompletního sociálního zařízení je Vám k dispozici televize a internetová přípojka. Všechna lůžka v apartmánech jsou vybavena lamelovými rošty. Samozřejmostí je i apartmán s bezbariérovým vstupem a možnost ubytování Vašich mírumilovných zvířecích miláčků.

Apartmánový dům Stará Mlékárna – další vybavení:

U penzionu Stará Mlékárha je velká zahrada pro dětské hry i letní posezení s grilem či u táboráku, která je oplocená a tedy velmi bezpečná. Jsou zde dětské prolézačky a pískoviště. V případě nepřízně počasí si děti mohou hrát v připraveném dětském koutku a vy si můžete posedět ve společenské místnosti s barem. Parkování je možné na zahradě na připraveném parkovišti.

Apartmánový dům Stará Mlékárna  - půjčovna sportovních potřeb:

Rádi Vám zde celoročně zapůjčí velmi kvalitní horská kola všech velikostí a v letním období i in-line brusle.

Samozřejmostí jsou i helmy, chrániče a dětské sedačky.

Kontaktní telefon: 720 572 425

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen