Logo

Adrenalin park Bozeňov

Zábřeh

Dolní Bušínov 146, Zábřeh, 789 01

Telefon:+583 411 299
E-mail:recepce@bozenov.cz
Web:www.bozenov.cz/adrenalin-park
Adrenalin park Bozeňov je součástí areálu Sport & Relax areál Bozeňov a nabízí širokou škálu možností aktivního trávení volného času pro děti a dospělé.


LEZECKÁ VĚŽ - lezení s instruktorem na 10 metrů vysoké umělé stěně, lezecké cesty pro nejmenší děti i pro pokročilé lezce. Možnost zakoupení celodenního vstupu pro zkušené lezce. Půjčovna lezeckého
vybavení. V zimní sezoně ledopád a lezení na ledu.BUNGEE TRAMPOLÍNA - skákání v úvazku s pomocí gumových lan do výšky až 5 metrů, bezpečné provádění salt vpřed i vzad.LUKOSTŘELBA - přijďte vyzkoušet aktivitu, jejíž historie sahá do starší doby kamenné. Střílíme z profesionálních luků Samick Polaris, používáme karbonové šípy.SKÁKACÍ BOTY - vžijte se do kůže Maxipsa Fíka, když ho tatínek poslal pro noviny. Používáme skákací boty Poweriser, samozřejmostí je helma, chrániče a dohled zkušeného instruktora.BEZPEČNOST - používáme pouze certifikované vybavení, které prochází pravidelnými revizemi. Všechny aktivity jsou prováděny pod dohledem zkušených a vyškolených instruktorů.

Fotogalerie

Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen Obrázek nenalezen